Hämeenkyrön Ikkunatehdas Oy

Mustajärventie 21

39100 Hämeenkyrö
 

www.hit-nordic.com

Soita ja kysy lisää:

044 722 5100

Ota yhteyttä ja seuraa:

info@hit-nordic.com

© Hämeenkyrön Ikkunatehdas Oy 2017

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon

HIT-Nordic -ikkunat koko Suomeen

Ota yhteyttä ja kysy lisää tai tule suoraan ostoksille jälleenmyyjillemme.

Hämeenkyrön Ikkunatehdas Oy


Mustajärventie 21
39100 Hämeenkyrö

044 722 5100
info@hit-nordic.com


Aukioloajat:
ma - pe 7.00-16.00

Ostot, työnsuunnittelu:

Jukka Suomela  040 531 2013
jukka.suomela@hit-nordic.com

Laskutus:

Hilkka Uusitalo  050 566 0083
hilkka.uusitalo@hit-nordic.com

Toimitusjohtaja:

Olli Toiviainen  040 351 1072
olli.toiviainen@hit-nordic.com

HIT-Nordic - Aluemyynti

YLÖJÄRVI

Kari Sahimäki
044 981 7892
kari.sahimaki@hit-nordic.com

KOKKOLA, KESKI-POHJANMAA, YLIVIESKA, HAAPAJÄRVI, PIHTIPUDAS

Hannu Soini
Myynti ja asennuspalvelu
040 516 4550
hannu.soini356@gmail.com

OULU

Jari Kauppinen
050 368 2255
jekauppinen@gmail.com

TURKU

Ilpo Suomela
050 465 9288
ilpo.suomela@hit-nordic.com

VÄÄKSY, ASIKKALA

Kanavan Lasimestari
Pasolanharjuntie 2
17200 Vääksy, Asikkala
040 503 0660
lasimestari@lasimestari.fi

http://www.lasimestari.fi

RAUMA

Talopalvelu Kari Aaltonen
26100 Rauma
044 593 9428
ikkunaykkoset@gmail.com

LAITILA

Sisustusvinkki
Vihtorinkatu 9A
23800 Laitila
02 856 770
sisustusvinkki@sisustusvinkki.com
www.sisustusvinkki.com

SÄÄKSJÄRVI

BRK-Backmanin rautakauppa
Sääskjärventie 785
47440 Sääskjärvi
05 378 1580
mika.backman@brk.fi
www.brk.fi

HONKAJOKI

Heinolan Auto ja Traktori Oy
Kankaanpääntie 374
38950 Honkajoki
02 528 2022
www.hat.fi

HELSINKI, ESPOO, VANTAA

Kimmo Kaasinen
040 548 3364
kimmo.kaasinen@hit-nordic.com
 

KESKI SUOMI - KOKEMÄKI

Teuvo Ahonen
0405082413
teuvo.ahonen@hit-nordic.com
 

KUOPIO

Onniremontit
040 189 1010
myynti@onniremontit.fi
www.onniremontit.fi

HÄME-UUSIMAA

Matti Mikkola
044 760 5535
matti.mikkola@hit-nordic.com

ROVANIEMI

Martti Kuoksa
050 344 6516
martti.kuoksa@gmail.com

MAARIANHAMINA

Buba Sjölund
Uppgårdsvägen 6
AX-22100 Mariehamn
040 583 4449
buba@aland.net
www.pro-sam.com

EESTI

Vehetek Ou
Vesa Heinonen
+358 40 062 5712
vehetek@gmail.com

PIETARI / VENÄJÄ

Josef Engler
+7 921 581 6676
josefengler@yahoo.com
И. ЭНГЛЕР
БОЛЬШАЯ КОНЮШЕННАЯ 8
САНКТ- ПЕТЕРБУРГ
+ 7 921 581 6676
josefengler@yahoo.com

 

Myynti, tarjouspyynnöt:

Puh. 044 722 5100

info@hit-nordic.com

Ville Suominen 040 861 7096

ville.suominen@hit-nordic.com

Mika Larikka 050 379 4592

mika.larikka@hit-nordic.com

​​

Sari Ann Forsberg 044 722 5102

sariann.forsberg@hit-nordic.com

IT-Nordic - Verkkokauppa