hero-front-page

Yhteystiedot

HIT-Nordic ikkunat minne vain!

Ota yhteyttä, kysy lisää tai tule suoraan ostoksille jälleenmyyjillemme.

Hämeenkyrön Ikkunatehdas Oy

Y-tunnus: 0889272-8

Verkkolaskut:
Verkkolaskujen vastaanotto:
OVT-tunnus: 003708892728 /
välittäjä OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Osoite:
Mustajärventie 21
39100 Hämeenkyrö

Aukioloajat:
ma – pe 8.00-16.00

Ota yhteyttä:
044 722 5100
info@hit-nordic.com

Kuluttajamyynti

Ville Suominen
040 861 7096
ville.suominen@hit-nordic.com
(kuluttaja- ja tehdasmyynti)

Eero Tuominen
044 213 8803
eero.tuominen@hit-nordic.com (markkinointi)

Taloyhtiö- ja projektimyynti:

Toimitusjohtaja:

Ostot ja työnsuunnittelu:

Laskutus:
​Hilkka Uusitalo
050 566 0083
hilkka.uusitalo@hit-nordic.com

HIT-Nordic – Aluemyynti

Varsinais-Suomi

Ville Antikainen
050 344 3500
ville.antikainen@hit-nordic.com

Ilpo Suomela
050 465 9288
ilpo.suomela@hit-nordic.com

Rauma

Talopalvelu Kari Aaltonen
26100 Rauma
044 593 9428
ikkunaykkoset@gmail.com

Keski-Suomi, Kokemäki

Teuvo Ahonen
040 508 2413
teuvo.ahonen@hit-nordic.com

Kuopio

Onniremontit
040 189 1010
www.onniremontit.fi

Kangasala

JS Remonttiapu
Jussi Suoniemi
040 835 7304
jsremonttiapu@gmail.com

Eesti

Vehetek Ou
Vesa Heinonen
+358 40 062 5712
vehetek@gmail.com

Vääksy, Asikkala

Kanavan Lasimestari
Pasolanharjuntie 2
17200 Vääksy, Asikkala
040 503 0660
lasimestari@lasimestari.fi
http://www.lasimestari.fi

Helsinki, Espoo, Vantaa

Kimmo Kaasinen
040 548 3364
kimmo.kaasinen@hit-nordic.com

Tampere

Kari Sahimäki
044 981 7892
kari.sahimaki@gmail.com

Häme-Uusimaa

Matti Mikkola
044 760 5535
matti.mikkola@hit-nordic.com

Maarianhamina

Buba Sjölund
Uppgårdsvägen 6
AX-22100 Mariehamn
040 583 4449
buba@aland.net
www.pro-sam.com

Hämeenkyrön Ikkunatehdas Oy

Mustajärventie 21
39100 Hämeenkyrö

044 722 5100
info@hit-nordic.com

Ota yhteyttä